Hra je klíčem k životu

Děti si potřebují hrát, aby našly správný přístup k životu. Když si děti hrají, poznávají svět kolem sebe; získávají nové zkušenosti na základě své tělesné a duševní činnosti při hře. Čím více možností mají pro hraní, tím je lepší šance, že se jejich schopnosti budou rozvíjet správným směrem. Děti potřebují hru pro svůj zdravý vývoj; hrají si, aby se naučily žít.

Člověk a hra

Výraz "Homo ludens" - hrající si člověk, použil již roku 1937 holandský kulturní historik Johan Huizing. Tento výraz v sobě skrývá přesvědčení, že hra je základní součástí lidského chování a tudíž kulturně významným faktorem společnosti.

Také proto by hra měla být jedním ze základních faktorů, které působí na správný vývoj lidské společnosti. Hra by měla být součástí celého lidského života a mít pozitivní vliv na všechny generace.

Naše široká nabídka herních prvků umožňuje zapojit se do hry každému bez ohledu na jeho věk; hrou pak rozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti.

Vývoj a tradice

Naše činnost v designování a výrobě herních prvků stojí na základech 40leté zkušenosti v práci se dřevem, a později i s kovem.

Naše technické znalosti, naše kreativita a dlouholeté zkušenosti s výrobou herních prvků nám umožňují neustále přicházet s novými nápady, navrhovat nové herní prvky a přizpůsobovat je neustále měnícímu se prostředí, aniž bychom se vzdávali svého původního cíle: dodávat a udržovat výrobky té nejvyšší kvality, které nám všem přinášejí radost.

O kvalitě našich výrobků rozhoduje:

  • - Vysoká herní hodnota
  • - Maximální míra bezpečnosti
  • - Dlouhotrvající stabilita
  • - Jednoduchá údržba
  • - Ekologická orientace
  • - Pečlivý výběr materiálů

Richter Spielgeräte GmbH

Založena:1967
Zaměstnanci:60
Subdodavatelé:4
Firemní prostory:10.000 m²
Výrobní plocha:1.500 m²
Počet produktů:500

D-83 112 Frasdorf
Tel.: +49 (0) 80 52/1 79 80
Fax: +49 (0) 80 52/41 80
Richter-spielgeraete.de
info@richter-spielgeraete.de